KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8078042

nr 807 8042

Eva Zettervall

(f. 1941), Sverige

Blandteknik, Eva Zettervall (f. 1941), Signerad, 1982, 49x64

Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 11 februari 2013
kl 19:54:09

Eva Zettervall

Läs mer om Eva Zettervall